Dołącz do nas

Doświadczenie i ciągły rozwój

to nasza przewaga

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Przez ponad 20 lat lat naszej działalności zaufało nam wielu klientów, którzy docenili nasz profesjonalizm, wiedzę i zaangażowanie.
Wierzymy, iż na sukces firmy pracuje cały zespół, dlatego dbamy o naszych pracowników, starając się zapewnić im jak najlepsze warunki pracy oraz możliwości rozwoju.

Poszukujemy przede wszystkim osób posiadających wiedzę merytoryczną i umiejętności przydatne na danym stanowisku pracy, nastawionych na współpracę i gotowych związać się z firmą na dłużej.

Co oferujemy:

  • Możliwośc zdobywania nowych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pomoc w podnoszeniu kwalifikacji, w tym wspieranie pracowników dążących do uzyskania licencji państwowych w zawodach związanych z gospodarowaniem nieruchomościami
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Osoby zainteresowane współpracą na stanowiskach:

 

Zarządca nieruchomości

Pracownik działu rozliczeń

Administrator nieruchomości

Pracownik techniczny

Pracownik działu rozliczeń

prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres mailowy biuro.gdynia@actum.pl z zaznaczeniem w temacie wiadomości o jakie stanowisko ubiega się kandydat.
Na aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.