Witaj w Strefie Mieszkańca!

Logowanie do Internetowej Obsługi Kontrahenta:

PROMOCJA DLA KLIENTÓW ACTUM!!!

Mamy przyjemność ogłosić specjalną promocję dla naszych klientów! Jeśli zamówicie Państwo świadectwo energetyczne do końca maja 2024 roku zapłacicie jedynie 350 zł netto. Chcemy, aby korzystanie z naszych usług było jak najbardziej wygodne i bezproblemowe, dlatego też...

Przerwa techniczna serwisu IOK.

Szanowni Państwo. Informujemy, że w nocy z 20 na 21 marca 2024 roku prowadzone będą prace techniczne serwisu Internetowej Obsługi Kontrahenta, w związku z czym w tym czasie serwis IOK  będzie niedostępny. Za utrudnienia przepraszamy.

Plany likwidacji ogrzewania gazowego

Unia Europejska (UE) kontynuuje swoje zaangażowanie w walkę ze zmianami klimatycznymi poprzez wprowadzanie coraz bardziej rygorystycznych środków mających na celu redukcję emisji gazów cieplarnianych. Najnowszą inicjatywą jest zakaz używania paliw kopalnych do...

Pogotowie techniczne

Przypadki awarii na części wspólnej nieruchomości lub w lokalu prywatnym mogą Państwo zgłaszać 7 dni w tygodniu. Usługi pogotowia awaryjnego świadczy zewnętrzna firma, prosimy o zgłoszenia pod numerem 601 409 118.

Jednocześnie informujemy, że koszty napraw, które nie dotyczą części wspólnych nieruchomości, ponosi właściciel lokalu i opłaca je bezpośrednio wykonawcy usługi. Koszt usunięcia awarii w lokalu proszę uzgadniać indywidualnie z wykonawcą usługi.